12:42 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Gjendet një person pa shenja jete në Pejë

Një person është gjetur i vdekur në qytetin e Pejës.

Bëhet fjalë për viktimën mashkull, i cili është gjetur pa shenja jetë në fshatin Qyshk, ditën e djeshme rreth mesditës.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet policore dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar  vdekjen e viktimës.

Ndryshe, trupi i pajetë është dërguar për obduksion./Indeksonline/