21:34 / E Enjte, 07 Qershor 2018 / indeksADMonline

Gjesti i Cristiano Ronaldos që mori shumë duartrokitje sot

Cristiano Ronaldo ka startuar nga minuta e parë në miqsoren që po zhvillohet në mes të Portugalisë dhe Algjerisë.

Por, para fillimit të ndeshjes, Ronaldo mori shumë duartrokitje në stadium.

Ai për pak minuta ka shëtitur në stadium një fëmijë me aftësi të kufizara në karrocën e tij.

Të njëjtin veprim njerëzor e ka bërë edhe kapiteni i Algjerisë, Yacine Brahimi./Indeksonline/