10:54 / E Hënë, 22 Janar 2018 / indeksADMonline

Gjesti i Remzie Osmanit për tu përshëndetur (Foto)

Remzie Osmani është një nga bilbilat e muzikës popullore. Ajo është tejet aktive me koncerte, por edhe me projekte muzikore, shkruan Indeksonline.


Në këtë ditë të ftohta me borë, Remzie Osmani i është vënë në ndihmë zogjve, ajo në dritaren e saj ka vendosur copa buke.

Një gjest ky mjaftë i mirë dhe për tu përshëndetur nga ana e saj./Indeksonline/