17:27 / E Martë, 14 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gjiko dhe Elita shfaqën me plotë dashuri nga natyra (Foto)

Po bëhen dy vite që nga zyrtarizimi i lidhjes së reperit Gjiko dhe moderatores Elita Rudi.

Qifti simpatik nuk ka shumë kohë që kur edhe janë fejuar dhe kalojnë shumë kohë bashkë, transmeton Indeksonline.

Ata së fundmi janë paraqitur nga natyra duke shfaqur dashurinë dhe ëndrrat për të ardhmen.

Duke ëndërruar për të ardhmen tonë”, është përshkrimi që Gjiko i ka vënë fotografisë në Instagram.

Ndryshe, Indeksonline ka raportuar se çifti në fjalë se shpejti do të martohen dhe se janë në pritje të një femije./Indekosnline/

Temat: