20:39 / E Diele, 08 Prill 2018 / indeksADMonline

Nëna e Gjikos e lumtur përkrahë nuses, Elitës (Foto)

Elita Rudi apo njohur ndryshe si ndër prezantueset më seksi të estradës di të jetë edhe familjare.

Ajo sot ka publikuar një fotografi bashkë me nënën e të dashurit të saj, reperit Gjiko.

Bashkë me to siç duket ka qenë edhe gjyshja e Gjikos, të trija bashkë dukeshin mjaft mirë dhe shumë të lumtura. Elita kohët e fundit ka familjarizuar lidhjen e  saj me Gjikon, duke mos ndaluar së publikuar momente nga më intimet së bashku./Indeksonline/

Temat: