10:58 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Derisa Elita publikon foto provokative, Gjiko shfaqet i lyer me “kos” (Foto)

Gjiko dhe Elita po shijojnë pushimet e tyre në Maldive dhe duket se po kalojnë mirë.

Por teksa Elita publikon fotografi provokative në anën tjetër Gjiko ka publikuar një fotografi ku e shohim të mbuluar me krem për mbrojtje.

“Shpirtari në deti. KOS” ka shkruar Gjiko.

Nuk dihet nëse Gjiko është viktima e diellit apo thjeshtë po mbrohet./Indeksonline/

Temat: