15:04 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Nëna e Gjikos pozon krahë Elitës, pret me padurim të bëhet gjyshe!

Çifti i njohur, Elita Rudi dhe Gjiko shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Nga ana e saj, nëna e Gjikos duket të jetë e lumtur për faktin se shumë shpejt do të bëhet gjyshe.

“Do të bëhem gjyshe”, ka shkruar ajo krahas fotografisë derisa s’bashku duken për bukuri!. /Indeksonline/