20:34 / E Martë, 06 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gjiko të dielën sjell hitin e radhës, pjesë e klipit edhe Elita

Ditë më parë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi, publikuan në profilet e tyre një foto ku shiheshin duke i drejtuar armën njëri-tjetrit.

E sot, dyshja e bën të qartë se çka donin të thonin me atë foto që u komentua shumë, shkruan Indeksonline.

Elita publikoi në Instagram një promo të këngës së re të bashkëshortit të saj, pjesë e së cilit është edhe ajo.

Kënga që mban titullin “Distanca”, do të lansohet për dëgjuesit të dielën në ora 14:00. /Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

?DISTANCA ? ( E diel ora 14:00) @gjikotheflyboy

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on