13:52 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Gjiko zë “peshkun e artë” në Maldive (Foto)

Gjiko është reperi i njohur shqiptar i cili tash e ca ditë po shijon pushimet e tij në Maldive së bashku me të dashurën, Elita.

Ata të dy po ndajnë shumë imazhe me adhuruesit e tyre në rrjetet sociale. Ndër to janë edhe fotografitë ku Gjiko po peshkon.

Duket se peshkimi është pasioni i reperit të njohur dhe është shumë i zoti, transmeton Indeksonline.

Ndryshe ai dhe Elita kanë disa vite që janë në lidhje dhe tashmë janë shndërruar edhe në një nga çiftet më të preferuara për publikun./Indeksonlie/

Temat: