12:20 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Gjilani prezanton tri prurje të reja (Foto)

Skuadra e Gjilanit sot ka zbuluar tri super transferime.

Bëhet fjalë për Edmond Turkun, Hasan Hysenin (huazim nga Trepca ’89) dhe Pleuart Hajdani (Flamurtari), transmeton IndeksOnline.

Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e klubit në Facebook – të cilët i urojnë mirëseardhje futbollistëve të rinj./IndeksOnline/