17:00 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

S’ka pushim për Gjilanin, nesër zhvillon ndeshje

Pas një stinori jo konsistent, nuk ka pushim për skuadrën e Gjilanit.

Ani pse në pushim dimëror, Gjilani do të rikthehet nesër në fushën e gjelbërt.

Nesër, Gjilani do ta zhvillojë një miqësore me skuadrën e Vitisë, transmeton IndeksOnline.

Image may contain: 5 people, people smiling, people playing sport and outdoor

Vitia është klub që garon në Ligën e Parë dhe në këtë sezon, është paraqitur mjaft mirë.

Ndeshja e nesërme do të zhvillohet me fillim nga ora, 13:15, në fushën ndihmëse në Gjilan.

Përndryshe, pas 17 ndeshjeve në Superligë këtë sezon, Gjilani ka regjistruar 8 fitore, 6 humbje dhe 3 barazime./IndeksOnline/

Temat: