13:20 / E Martë, 18 Shtator 2018 / indeksADMonline

Loja me fëmijën gati i shkakton këtij gjyshi “atak në zemër”

Fëmijët për gjyshërit janë qeniet që duhen më shumë në botë. Kështu edhe kujdesi ndaj tyre është shumë i madh dhe i pa shtershëm nga ana e gjyshërve.

Por, në një video të publikuar në rrjetet sociale shohim prindin teksa luan me fëmijën e tij por më pas e zëvendëson me një kukull dhe lodrën e hedh në tokë.

Kjo përpak sa nuk i shkakton atak zemre gjyshit i cili duket shumë i shqetësuar./Indeksonline/