14:58 / E Hënë, 24 Shtator 2018 / indeksADMonline

Grabitet filiali i një banke në Llapnasellë

Persona të panjohur dhe të armatosur, sot rreth orës 13:00 kanë kryer një grabitje në filialin e një banke në Llapnasellë.

Rastin për Indeksonline e kanë konfirmuar edhe zyrtarët policor ku sipas tyre, personat e dyshuar kanë kryer grabitjen ku kanë marrë një sasi të konsiderueshme të parave dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitete përkatëse të policisë të cilat po merren me rastin./Indeksonline/