13:45 / E Shtunë, 10 Mars 2018

Grabitet një pikë e MoneyGramit në Prishtinë [Video/Foto]

Para pak minutash ka ndodhur një grabitje e një pike  të  MoneyGramit në Prishtinë.

Kjo ngjarje ka ndodhur  në lagjen Dardania. Njësiti i Policisë rrugore ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po vazhdon të merret me rastin.

Indeksonline ua sjellë disa pamje të vendit të ngjarjes nga kjo grabitje.

Indeksonline do të iu mbajë të informuar…