12:34 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Grabitet një pompë e derivateve

Një person nga Peja ka njoftuar se derisa ishte në vendin e punës në një pikë të karburanteve, i janë grabitur para nga një person me maskë.

Sipas Policisë personi i panjohur dhe i maskuar ,grabitjen e ka bërë  nën kërcënim të sëpatës dhe thikës me ç’rast i janë marr  310 euro dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore.

Temat: