22:30 / E Diele, 28 Maj 2023 / AR

Gresa dhe Andi ndahen përfundimisht?

Ditëve të fundit kanë qarkulluar lajme që çifti i njohur Gresa dhe Andi janë ndarë.

E gjithë kjo erdhi pasi në profilin e Greses janë zhdukur imazhet e përbashkëta me Andin.

Burime të Prive pranë dyshes bëjnë të ditur se ata nuk janë ndarë.

“Mund t’i kenë kaluar disa ditë jo të mira por nuk bëhet fjalë për ndarje definitive”, thanë burimet./Indeksonline/