23:54 / E Premte, 27 Janar 2023 / MSH

Gresa: Jam e gatshme të sakrifikojë për Andin (VIDEO)

Gresa dhe Andi janë çifti që janë lidhur brenda shtëpisë Big Brother VIP Kosova.

Andi është shprehur se siç po ndihet për Gresën, nuk është ndjerë asnjëherë për dikë tjetër.

Ndërkaq, Gresa është shprehur se është e gatshme të sakrifikojë për Andin.