16:31 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Hajni tentoj ta vjedh veturën, pronari i jep një mësim të mirë

Një vjedhje e kapur nga kamerat tregon se si një pronar i një veture i jep një mësim të mirë hajnit.

Pronari merr një lopatë dhe fillon ta ndjekë hajnin, transmeton Indeksonline.

“Ke zgjedhur veturën e gabuar për të vjedhur.”, dëgjohet zëri i pronarit duke bërtitur.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Oldham të Manchesterit./Indeksonline/