14:25 / E Diele, 14 Janar 2018

Halli i djalit: Ish e dashura më kërcënon me vetëvrasje, nuk më lë të martohem me dashurinë e jetës

Unë jam 28 vjeçar dhe me ish të dashurën time kishim 5 vite bashkë.

Ajo është 29 vjeç dhe ishte e dashura ime e parë.

Lidhja ishte vërtet e thellë dhe ne ishim të pandashëm.

Ajo u sëmur dhe një ditë shkova për një natë me një vajzë tjetër, transmeton Indeksonline.

Ish të dashurës iu thye zemra.

Ajo ishte tashmë në depresion dhe u përkeqësua. Ajo u përpoq t`ia marrë jetën vetës disa herë.

Unë jam me të dashurën time të re tashmë tetë muaj dhe ajo është si një frymë e ajrit të freskët.

Ne duam të martohemi dhe të kemi një fëmijë.

Është e mrekullueshme, por ndihem kaq i hutuar si të veproj

Deidre thotë: Ju po tregoni kujdes ndaj ish të dashurës suaj por ju nuk doni të jeni me të. Ndaj, mjaft dhatë mesazhe të përziera.

Derisa qëndroni një natë në javë, ajo mban besimin se do të ktheheni së bashku.

Kujtojani asaj se kjo gjendje nuk po e lë të vazhdojë me jetën e saj./Indeksonline/