22:19 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Hamilton pilot i Mercedesit, por shikojeni Ferrarin 1 milionësh që posedon (Foto)

Lewis Hamilton mund të ketë arritur suksese të mëdha me Mercedesin, por ai në zemrën e tij ka Ferrarin.

Në fotografi të publikuara, shfaqet një LaFerrari që mban firmën e pilotit britanik.

LaFerrari kushton 1 milion euro dhe janë të prodhuara vetëm 499 të tilla.

Floyd Mayweather dhe Gordon Ramsey janë gjithashtu pronarë të kësaj veture të rrallë. /IndeksOnline/