07:29 / E Premte, 23 Mars 2018

Haradinaj mbledh ministrat!

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e saj të radhës.

Mbledhja e Qeverisë  Haradinaj do të nis nga ora 11:00 dhe mbahet në objektin e qeverisë. /Indeksonline/