18:20 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Harrojini të tjerët, Bes Kallaku dhe Xhensila lënë të gjithë nën hije me fotosesion e tyre (Foto)

Traditës së fotosesioneve nuk u kanë ikur as çifti më i komentuar i shoubizit, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku.

Ata e kanë postuar sot për nder të festës së Krishtlindjeve duke i uruar të gjithëve bekim nga zoti dhe dashuri, shkruan Indeksonline.

Image result for xhensila dhe bes kallaku

Të dy ata po duken shumë mirë kurse ajo që bënë përshtypje është fytyra e Xhensilës pa pikë grimi dhe dukej aq e bukur në përqafimin e Besit.

Image result for xhensila dhe bes kallaku

“Miq, urime Krishtlindjen. Zoti ju bekofte, edhe uroj t’ju ngrohe zemrat me dashuri. Bekime.” ka shkruar Besi në këtë postim.

Ndryshe, çifti Xhensila dhe Besi janë ndër më të komentuarit të vitit 2017./Indeksonline/