10:47 / E Enjte, 10 Maj 2018 / indeksADMonline

Hedhin nga makina substanca narkotike brenda Qendrës Korrektuese në Lipjan

Raportohet se persona të dyshuar të panjohur nga një veturë me targa vendore kanë hedhur brenda rrethojës së qendrës korrektuese disa qese të dyshuar me substanca narkotike të llojit marihuanë.

Njësia përkatëse policore ka bërë konfiskimin e substancave narkotike dhe është duke hetuar rastin./Indeksonline/