13:36 / E Premte, 22 Janar 2021 / A. A

Hidhet shorti për 1/8-tën e finales në Copa del Rey

Në mëngjesin e së premtes është hedhur shorti për 1/8-n e finalës në Kupën e Mbretit, në Spanjë.

Barcelona do të ballafaqohet me Rayo Vallecanon.

Ndeshjet do të zhvillohen, më 26, 27 dhe 28 janar.

Këto janë të gjitha çiftet e 1/8-s.

/Indeksonline/