75 Mall Live Search
15:03 / E Hënë, 12 Mars 2018 / indeksADMonline

Hollivudi po humb një nga aktoret më të mira, Cameron Diaz braktis aktrimin!

Ajo është një nga zonjat kryesore të Hollivudit dhe padyshim një nga aktoret me më së shumti role me të cilat ajo bëri karrierë artistike.

Por Cameron Diaz thuhet se ka do ta braktis aktrimin për t’u fokusuar në jetën familjare me bashkëshortin e saj muzikant Benji Madden, 39 vjeç, shkruan Dailymail.


Sipas saj Selma Blair aktorja Diaz kishte thënë se nuk ka plane për t’u kthyer në ekranin e madh, transmeton Indeksonline.

Kur foli javën e kaluar në LA para javës së Vanity Fair të Oskarit, Selma, e cila luan në filmin e vitit 2002 The Sweetest Thing me aktoren bjonde, tha: “Kam drekuar me Cameron dhe ne po flisnim për filmin.

“Do të kisha dashur që ajo të vazhdonte, por Cameron më tha se dëshiron ta përfundoi karrierën”, rrëfei ajo./Indeksonline/