75 Mall Live Search
19:28 / E Premte, 18 Maj 2018 / indeksADMonline

HTC njofton për modelin e ri, U12 me këto specifika

HTC ka njoftuar zyrtarisht modelin e ardhshëm të kompanisë. Bëhet fjalë për HTC U12 Plus, model që do të prezantohet me 23 maj.

Ai do të ketë ekran ëQHD+ 6-inç, procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6GB RAM, 64 ose 256GB memorie dhe bateri 3,500 mAh.

U12 Plus do të ketë dy kamera të pasme dhe dy kamera frontale. Poashtu, ky model do të jetë rezistent edhe ndaj ujit e pluhurit./Indeksonline/

Temat: