21:16 / E Enjte, 15 Mars 2018 / indeksADMonline

Pamjet e para të modelit të ri të HTC (Foto)

Kanë rrjedhur pamjet e para të HTC U12 Plus, i cili vije si një dhuratë për përdoruesit e kësaj kompanie, para prezantimit të tij zyrtar.

Është e vështirë të thuash nga fotot nëse ky është i njëjti telefon si prototipi i përfolur U12 që HTC tregoi në një ngjarje 5G në Tajvan ose nëse ky është një model tjetër.

Telefoni duket më shumë ose më pak si një smartphone i madh në vitin 2018, i cili duhet të shfaqet më ekran të madh, në sistemin me dy kamera dhe atë që duket të jetë një dizajn i ngjashëm me paraardhësit e U12 Plus, U11 dhe U11 Plus. /Indeksonline/

 

Temat: