19:00 / E Shtunë, 20 Janar 2018 / indeksADMonline

I dashuri më ka braktisur, por kurrsesi s’po mund ta harroj!

Një vajzë e  re ka treguar për The Sun historinë e saj të dashurisë me një djalë të cilin e deshi shumë, por që ai e braktisi.

Ajo thotë se që nga ndarja nuk po mund të marr vetën dhe mendon për ishin ngado që shkon.

Unë jam 17 vjeçare dhe i dashuri im i vetmi dhe i pari ishte aq që më mori virgjërinë e më bëri për vete.

Ne e donim shumë njëri-tjetrin, kalonim çdo minutë së bashku dhe u njoftuam me prindërit e të dyve.

Shkonim në të njëjtin kolegj dhe ai ishte shok i afërt i mikut tim më të mirë, me të cilin ishte rritur.

Kështu edhe pas ndarjes neve na bie të takohemi në shoqërinë e njëjtë dhe të jemi në kontakt.

Unë tani dua të jem mike më të, por kjo do të jetë tepër e vështirë për mua. /Indeksonline/