10:56 / E Shtunë, 24 Nëntor 2018 / indeksADMonline

I zhduket bashkëshortja një personi në Shtime

Në Shtime një burrë ka informuar Policinë se bashkëshortja e tij ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.