16:20 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dhurata dhe urimi romantik i Medës në ditëlindjen e bashkëshortes

Meda është një nga këngëtarët më të komentuar shqiptar.

Përveç këngëve që u dhuron fansave të tij, ai me ta ndanë edhe momente përditshmërie e të veçanta me ta.


Së fundmi ai në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi dhe një status dashurie.

Këngëtari ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për bashkëshorten, në ditëlindjen e 34-të të saj.


“Cdo dite e jetes behet me e bukur me ty, edhe 100 jete te kisha do zgjidhja ti kaloja si tani pa asnje ndryshim, gezuar ditelindjen o mehlem i shpirtit tem”, ka shkruar Meda.

Ndryshe këngëtari bashkëshortes i ka dhuruar një buqetë me lule, duke u treguar romantik./Indeksonline/