22:52 / E Premte, 09 Mars 2018 / indeksADMonline

Ia ‘fusin ethet’ në trup këtij njeriu, mendon se ka vdekur (Video)

Familjarët dhe imami i janë afruar tek shtrati i të ‘vdekurit’. Mirëpo, nuk bëhet fjalë për dicka të vërtetë.

Personi i cili sapo zgjohet nga gjumi befasohet kur i sheh të afërmit e tij dhe hoxhën teksa luten dhe qajnë pranë tij.

Shikoni videon: