09:04 / E Diele, 17 Qershor 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri e bën më atraktiv Kampionatin Botëror me këtë paraqitje (Foto)

Një nga prezantueset më të komentuara shqiptare është dhe Ilda Bejleri.

Ajo shquhet për hiret trupore, teksa është një nga femrat më joshëse dhe më provokative.


E tillë shfaqet edhe në paraqitjet e saj televizive, e së fundmi ajo në ekran vjen me emisionin e saj Ruski Bar, dedikuar Kampionatit Botëror të Futbollit.

Ajo me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një fotografi nga paraqitja e djeshme, teksa shfaqet në një fustan të kaltër, ku në pah vë gjoksin e saj./Indeksonline/