16:19 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri në Milano, atraktive dhe me shumë stil

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo ka linja ‘përvëluese’ për të cilat është mjaft e komentuar, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Ilda ka treguar se është duke qëndruar në Milano të Italis dhe nga atje ka sjellur disa imazhe.

Ilda dukej mahnitëse dhe mjaftë në formë derisa veshja e saj me shumë stil ia kompletonte dukjen.

Ndryshe, Ilda po vazhdon angazhimet e saj në emisionin sportiv./Indeksonline/

Temat: