19:39 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

‘Maskohet’ Ilda Bejleri, tregon gjoksin me veshje të tejdukshme

Prezantuesja e njohur, Ilda Bejleri është vazhdimisht e përfolur në mediat rozë.

Ajo ka linja tejet seksi të cila çdo femër do ia kishte lakmi, shkruan Indeksonline.

E në një fotografi të hedhur në ‘Instagram’, moderatorja ka ardhur e maskuar, por përsëri ka arritur të tërheqë vëmendje.

Ilda kishte veshur një bluze të tejdukshme e cila vinte në pah gjoksin e saj derisa e bënte të dukej mahnitëse dhe më atraktive se kurrë më parë./Indeksonline/

Temat: