17:32 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ilda Bjeleri kthehet prapa në kohë me këtë imazh, ndryshimet janë të dukshme

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri konsiderohetsi një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo ka linja seksi dhe çdo herë paraqitet në super formë, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë prezantuesja ka publikuar një imazh të para disa viteve.

Prezantuesja nga Shqipëria, edhe pse nuk është prej figurave publike që kanë bërë ndërhyrje ajo dukej shumë më ndryshe nga tani derisa vështirë të dallohet se është ajo.

Pavarësisht kësaj, Ilda përsëri dukej seksi dhe në formë të mirë./Indeksonline/

Temat: