14:18 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri në Dubai, publikon imazhe provokuese (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Ilda Bejleri për pushimet e saj ka zgjedhur si destinacion Dubain.

Ajo këtë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë provokuese me shumë pak rroba në trup.

Sipas mediave ajo po qëndron në Dubai me deputetin Kelvis Balliun me të cilën është në lidhje tash e ca kohë.

Ndryshe, Ilda është pjesë e DigitAlb dhe drejton një nga emisionet më të shikuara sportive./Indeksonline/

You can shake the sand from your shoes, but not from your soul..

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

 

 

Temat: