21:48 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri plotë ëmbëlsi në paraqitjen e fundit

Moderatorja seksi Ilda Bejleri është një nga femrat me të komentuara shqiptare.

Ajo së fundi publikojë një imazh para përgatitjeve të emisionin e saj sportiv ku dukej tejet në formë, shkruan Indeksonline.

Ilda e cila asnjëherë nuk lë anash provokimet dhe këtë herë në fokus kishte ekspozimin e gjoksit.

Ndryshe, Ilda mahniti me bukurinë dhe sharmin./Indeksonline/

Temat: