23:16 / E Premte, 14 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ilda Bejleri publikon imazhe nga plazhi!

Ilda Bejleri është njëra nga prezantueset e njohura shqiptare, që komentohet shumë për aktivitetet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në plazh dhe duket goxha mirë.

Kurse komentet dhe pëlqimet e kishin vërshuar profilin e saj pak minuta pas publikimit të fotografisë.

Ndryshe, Ilda mahnitë edhe një herë me pamje./Indeksonline/

Temat: