14:16 / E Hënë, 02 Korrik 2018 / indeksADMonline

Ilda Beljeri nuk i kursen të pasmet, duhet t’i tregojë me doemos (Foto)

Prezantuesja e njohur e “SuperSport” është parë shumë provokuese edhe njëherë.

Në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, shihet shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e kuq dhe të ngushtë.

Në këto imazhe, ajo sërish nuk i kishte kursyer të pasmet të cilat i kishte ekspozuar./Indeksonline/

Temat: