13:30 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017

Ilir Berani feston ditëlindjen, Gili dhe djemtë e urojnë me shumë dashuri (Foto)

Ilir Berani dhe Gili janë ndër çiftet më të pëlqyera të estradës edhe pse nuk janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për aktivitetet e tyre.

Kurse sot Iliri feston ditëlindjen kurse Gili ka vendos që atij të ia dedikoj një urimë së bashku me dy djemtë e tyre tashmë të rritur.

“Urime ditëlindjen më i dashuri ynë Ilir” ka shkruar Gili në fotografinë e postuar.

Në fotografi shfaqeshin dhe dy djemtë e Gilit të cilët duket se janë kombinuar nga të dy prindërit dhe si rezultat janë shumë të bukur./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb