13:55 / E Hënë, 12 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ingrit Gjoni ekspozon komplet gjoksin (Foto)

Ingrit Gjoni është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është integruar në tregun muzikor shqiptar.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë seksi dhe provokuese, transmeton Indeksonline.

Por as këtu ajo nuk kishte harruar që të ekspozoj gjoksin e saj bombastik, të cilët e ka treguar thuajse të gjithin.

Ndryshe, ajo njihet për pozat e saj provokuese dhe shumë në formë./Indeksonline/

Temat: