75 Mall Live Search
20:49 / E Shtunë, 23 Qershor 2018 / indeksADMonline

Me bikni të kuqe, buzë detit, Ingrit Gjoni goxha atraktive (Foto)

Ingrit Gjoni është një nga këngëtaret shqiptare që komentohet tej mase për imazhet provokuese.


Së fundmi ajo vjen goxha atraktive përmes një fotosesioni të realizuar nga Fioralba Maliqi.

Veshur në bikini të kuqe, pranë plazhit, ajo vë në pah linjat trupore.


Ndryshe Ingriti para katër dite solli projektin muzikor ‘Hasta la vista’ në bashkëpunim me Ada Lukën dhe Foggy-n./Indeksonline/