11:05 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Ingrit Gjoni tregon këmbët seksi! (Foto)

Ingrit Gjoni është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj provokative dhe shumë në formë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku e shohim veshur me pantallona të shkurta dhe një bluzë të gjerë. Por edhe këtu ajo kishte shfrytëzuar rastin që të tregoj këmbët e saj.

Ndryshe, Ingriti është nënë dhe përsëri duket kaq seksi dhe në formë./Indeksonline/