10:48 / E Enjte, 12 Prill 2018

Instagram e bA�n opsionin e njA�jt si Facebooku

Instagram sA� shpejti do t’ju lejojA� tA� shkarkoni tA� dhA�nat tuaja, ashtu si Facebook. Lajmin e ka konfirmuar njA� zA�dhA�nA�s i kompanisA� pA�r TechCrunch.

“SA� shpejti do tA� keni mundA�si tA� shkarkoni njA� kopje tA� asaj qA� keni ndarA� nA� Instagram, duke pA�rfshirA� fotografitA�, videot dhe mesazhet tuaja” thuhet nA� njoftim.

Instagram thotA� se sA� shpejti do tA� ndajnA� mA� shumA� hollA�si rreth asaj se A�ka do tA� pA�rmbajA� shkarkimi yt dhe nA�se do tA� pA�rfshijA� gjA�ra tA� tilla si listat dhe komentet e mA�poshtme dhe pasuesit./Indeksonline/

Temat: