19:59 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Inter – Dortmund, formacionet zyrtare

Interi dhe Dortmundi do të luajnë në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Kjo pritet të jetë ndeshja më interesante e mbrëmjes.

Këto janë formacionet zyrtare:

INTER: Handanovic; Skriniar, Godín, De Vrij; Candreva, Brozovic, Gagliardini, Barella, Asamoah; Lautaro Martínez, Lukaku

DORTMUND: Bürki; Hakimi, Akanji, Hummels, Schulz; Weigl, Delaney, Witsel; Hazard, Brandt, Sancho.