11:44 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Interi “çmendë” tifozët me fanellat e reja (Foto)

Skuadra e Interit ka publikuar fanellat e reja për sezonin 2018/19. Klubi italian ka publikuar fanellat e reja me markën “Nike”.

Fanella duket fantastike dhe vetëm pak minuta nga publikimi ka marr mjera komente pozitive nga tifozët. Tifozët të cilët dëshirojnë të blejnë fanellë të Interit, nga data 17 maj e gjejnë në nike.com./IndeksOnline/