23:57 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Irkenc Hyka nesër me “Tymin e dashnisë” (Foto)

Një nga këngëtarët më të dëgjuar të muzikës shqiptare është edhe Irkenc Hyka. Ajo njihet për hitet e tij, ndërsa së fundmi një sukses të madh mori edhe më bashkëpunimin me këngëtarin kosovar Dani, shkruan Indeksonline.


Irkenci nesër do ta lansoi projektin e ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes llogarisë Instagram.
Kënga mban titullin “Tymi dashnis” dhe do të lansohet në kanalin “Youtube” në orën 17:00./Indeksonline/

Temat: