75 Mall Live Search
18:52 / E Diele, 16 Shtator 2018 / indeksADMonline

Isa Mustafa kalon kohë me këshilltarin e tij, bisedojnë për temat e fundit

Ish kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka ndarë mbrëmjen e sotme për të kaluar me këshilltarin e tij Besnik Berishën.

Ata së bashku kanë dalë dhe po bisedojnë për temat e ngjarjet e fundit që po  ndodhin në Kosovë.

Berisha, ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij në Facebook dhe ka treguar se bashkë me Mustafën  janë ulë buzë oxhakut, për të trajtuar temat që po mundojnë çdo ditë vendin tonë.

“Buze oxhakut, duke trajtuar tema qe po na shoqerojne e mundojne cdo dite”, ka shkruar ai./Indeksonline/

Buze oxhakut, duke trajtuar tema qe po na shoqerojne e mundojne cdo dite.

Publiée par Besnik R. Berisha sur Dimanche 16 septembre 2018