10:30 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Ish velina e “Xing” më në fund prezanton të dashurin (Foto)

Rashel Kolaneci është modelja e njohur dhe ish velina e “Xing me Ermalin”.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë në formë dhe të bukur.

Por aty Rashel ka prezantuar edhe të dashurin e saj, i cili është asgjë më shumë se një thes i boksit ku ushtron bukuroshja shqiptare.

“Ja një video e imja me të dashurin” ka shkruar Rashel./Indeksonline/