20:44 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja si do të duket Luana në “Shiko Kush Luan” (Foto)

Luana Vjollca edhe këtë javë do të vazhdoj me transmetimin e episodit të ri të “Shiko kush luan”.

Kurse në llogarinë  e saj në “Instagram” ka postuar videon se si do të jetë emisioni i saj këtë javë dhe të ftuarit e saj.

Por as me pamje Luana këtë javë nuk mbetet prapa ku përsëri duket shumë tërheqëse dhe e bukur./Indeksonline/

Temat: